ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO
Aktualności
Nowości na e-kodeks.pl
Zmiany na e-kodeks.pl

Drodzy Użytkownicy!

Po ponad roku funkcjonowania e-kodeks.pl, na naszej platformie jest Was już  kilka tysięcy, a wśród dostępnych materiałów możecie korzystać już z ponad 10 000 pytań testowych i wielu innych materiałów, w tym przepisów i audioprzepisów. Ogromnie dziękujemy Wam za tak duże zainteresowanie, które jest dla nas wielką motywacją do tego, aby wejść na jeszcze wyższy poziom. Wkrótce na e-kodeks.pl pojawią się kolejne nowości i mamy tu na myśli nie tylko kolejne tysiące pytań testowych, ale też całkowicie nowe i innowacyjne materiały edukacyjne. Nie chcemy jeszcze zdradzać szczegółów, ale uwierzcie, że jest na co czekać!

Aby móc te wszystkie plany zrealizować i zapewnić Wam najwyższą jakość świadczonych usług, na portalu pojawią się również produkty płatne. Wynika to przede wszystkim z chęci tworzenia jeszcze większej ilości produktów na najwyższym poziomie. Ze względu na to, że bardzo zależy nam na zapewnieniu jak najszerszego dostępu do edukacji dla każdego zainteresowanego zdobywaniem wiedzy prawniczej, obok produktów płatnych, na e-kodeks.pl wciąż będzie dostępnych wiele materiałów w pełni bezpłatnych, na dotychczasowych zasadach.

Mamy nadzieję, że nadchodzące nowości spotkają się z równie ciepłym przyjęciem z Waszej strony, jak nasza dotychczasowa działalność.

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Zespół e-kodeks.pl

Polecane aktualności
Nowości na e-kodeks.pl
Zmiany na e-kodeks.pl
Nowości na e-kodeks.pl
Egzamin na aplikację sędziowską i prokuratorską 2020 dostępny
Nowości na e-kodeks.pl
Ponad 300 nowych pytań z KPA